DobriniteNews
Военно-историческият музей изнесе Самарското знаме
http://dobrinite-news.com/?p=14021
notexist
гледали ли сте марсианско дете или дете от марс или както искате си го превеждайте? а? гледали ли сте го?
bgdn
"Американците са от Марс, европейците от Венера"
sandprince
Странни хора, от всякъде получавам обаждания от типа "Доставката ще закъснее със седмица заради предстоящите празници". Като че ли от марс поръчвам деба...
alish
мрън. сега се сетих че марс вече няма да е навита да я снимам гола. нито теда. гх... трябваше да се сетя да ги снимам преди!
alish
"от близо приличаш на марсианец" "да. защото главата ми е в облаците"
blacksnoopy
Пазарувахме от Jumbo и пихме кафиенце у марсилията