Търсене на постове: Марс

DobriniteNews
1267615821285147.png DobriniteNews
Военно-историческият музей изнесе Самарското знаме
http://dobrinite-news.com/?p=14021
Иван Савков
sandprince
@eyankulov нормално, тва е да си кръчмарски изпълнител - а стораро и теодорка са така
Стефан Митев
Rx-Ende
Навън е прекрасна, топла, звездна нощ. Иии май успях да различа марс :)
hurmaqny
аз: Мамо, видях Васил Самарски във фейсбук. майка: Тоя гей нещастен! :D
шУс!
notexist
гледали ли сте марсианско дете или дете от марс или както искате си го превеждайте? а? гледали ли сте го?
Peter Nikolow
bgdn
"Американците са от Марс, европейците от Венера"
Иван Савков
sandprince
Странни хора, от всякъде получавам обаждания от типа "Доставката ще закъснее със седмица заради предстоящите празници". Като че ли от марс поръчвам деба...
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@Yalamov Да работя и с Марс ... проблем ?
Йордан Яламов
Yalamov
@Drake ти си най- големия... даже работиш с Марс :)
Ally
alish
мрън. сега се сетих че марс вече няма да е навита да я снимам гола. нито теда. гх... трябваше да се сетя да ги снимам преди!
Ally
1260301662813325.jpg alish
а тази снимка си я харесва. когато марс още беше русо и още не ми се цупеше :D
Ally
alish
"от близо приличаш на марсианец" "да. защото главата ми е в облаците"
Влади Цветков
wbgenetic
@schizophrenia еххх безсрамотница ... изяде марсчето без да ме подкупиш... аз аз аз мога и други неща да се чудя дали да споделя пък ... :) приемам подкупи :P
Ally
alish
@notexist не, не. това май беше Марс. Кал е @fiuf . :D тя е... ако не се познавате, ще. :D
Snoopy
blacksnoopy
Пазарувахме от Jumbo и пихме кафиенце у марсилията
Страница: 3 4 5 6 7

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата