Търсене на постове: Модули

Светозар Георгиев
voic4e
@Emyto Между другото от скоро ползвам CMS Made Simple и съм много очарован как е направен :) Дори вече пиша модули за него :)
Радослав
Soul4o
приемам идеи какво да се сложи в клуб4е.ком като модули :)
Светозар Георгиев
voic4e
Отивам за бързо душче и да вечерям, че после имам да пиша модули, което отлагам цял месец. А така не ми се занимава! :D
Светозар Георгиев
voic4e
Опитвам се да пиша модули за CMSMS - за сайта на Студентски съвет на моето даскало И слушам радио Energy. Дано пускат само хубави песни, че радиото е в др. стая
Ruslan Trad
Sham
Някакви модули ми трябват за лаптопа,ама няма да се занимавам.Ще преживея,че няма да ползвам хоткейс
Светозар Георгиев
voic4e
Ура! Днес бях в кабинета с компютъризираната гарова централизация. Гледах RIN и RUD модулите от концентраторния компютър, релетата, захранването на комп и др :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
@X7r3M1s7a: как стоят неща с разни модули и библиотеки като modRewrite, GD, imageMagick, cURL и т.н? гледам, че за разлика от host.bg имам и PostgeSQL, и C++
Петър Илиев
pesho
Честита нова седмица на всички. Weekenda мина, време е да си размърдам мързеливия гъз. Иначе днес почвам да пиша код по един от последните модули...
Страница: 1 2 3

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата