voic4e
Опитвам се да пиша модули за CMSMS - за сайта на Студентски съвет на моето даскало И слушам радио Energy. Дано пускат само хубави песни, че радиото е в др. стая
Sham
Някакви модули ми трябват за лаптопа,ама няма да се занимавам.Ще преживея,че няма да ползвам хоткейс
Hamaelleon
@X7r3M1s7a: как стоят неща с разни модули и библиотеки като modRewrite, GD, imageMagick, cURL и т.н? гледам, че за разлика от host.bg имам и PostgeSQL, и C++
pesho
Честита нова седмица на всички. Weekenda мина, време е да си размърдам мързеливия гъз. Иначе днес почвам да пиша код по един от последните модули...