Drake
Ебаси гадното ... не мога да спя и единственото за което се сещам да правя е да работя и да слушам музика ...
patblansh
ако само уча, губя концентрация и ми се доспива. Най-добре работя като се разсейвам от време на време или правя 100 неща едновременно и то на музика.... мхм
lammzi
Безплатна музика: Безплатна музика / Поп Фолк / Димана и Живко Микс - Приключих с теб / Dimana jovko mix prikluchih s t
http://fun-bg.net/download.php?view.160
lammzi
Безплатна музика: Безплатна музика / Поп Фолк / Десислава - Най добрия / Desislava nai dobriq
http://fun-bg.net/download.php?view.157
aviatrix
излегнал съм се и слушам музика
ta6akcom
Насладете се на новите функционалности в социалната част на сайта -качване на видео,файлове,музика и още много ексти : www.ta6ak.com
mitternacht
Скоро ш'се яде ш'се пие и ш'се усилва музика!Напълно прилично, разбира се (уж!).Мдаа...и тук-там все пак, накрая, ще се съберем!Надеждата е в дъното на кутията.
mitternacht
бе днеска какво ми е на такава музика...