antubis
@Method-X - Подарък за майка ми, но и аз ще отида да я видя. Приятел и колега - метъл, беше ходил на миналогодишният и беше очарован.
Blaga
Който пее, зло не мисли. Хахаха! Вие за норвежки дет метъл чули ли сте?
sandprince
затвοрил съм се втъмна стая, слушам метъл и пиша в edno23 през телеφοна...уφ..
Domsdey
Казвайте метъл групи, че аз почти се изчерпах?
CarreraGT
@Method-X обаче мацката определено е объркала стила. Няма достатъчно power както би казал някой БМВ фен за метъл, а пък иначе пасва идеално с Армин ван Бюрен.
antubis
"Прогресив метъл група Mystica търсим оборудвани барабанист, басист, вокал и вокалистка." - че вие какво имате?