Търсене на постове: Нео Метъл

Теодор Георгиев
tedo92
@georgimateev викаш да спра да се занимавам с фотография и да слушам метъл, за да не ме помислят за модерен без значение, че това са неща, които ми харесват? :D
Маруш "Луци" Денчев
antubis
@Method-X - Подарък за майка ми, но и аз ще отида да я видя. Приятел и колега - метъл, беше ходил на миналогодишният и беше очарован.
Иван Савков
sandprince
@ZzZaPyr аз на ваше моясто (вече не мога, щото завърших, ама иначе и аз слушам метъл) бих отишъл в даскало ама да крещи от мен че съм метъл
Блага Иванова
Blaga
Който пее, зло не мисли. Хахаха! Вие за норвежки дет метъл чули ли сте?
Георги Динков
gogata2427
@sandprince ;) Метъл скоро не съм слушал , изхвърлиха ми дисковете , било много шумно ама точно сега не ми е и до метъл... Утре кат тренирам ше е друго :D
Иван Савков
sandprince
@gogata2427 стига с тоя джаз, дай малко метъл
Мартин Маринов
podmatrix
Last.fm програмката ме обича!!! Пуска ми само як и готин метъл и така трябва :) (rock)
Иван Савков
sandprince
затвοрил съм се втъмна стая, слушам метъл и пиша в edno23 през телеφοна...уφ..
шУс!
notexist
@Soul4o ти пък, какво им пускаш? чалга или метъл? :D
Иван Савков
sandprince
@man0l а слушал ли си руски метъл ? :D
rups
по принцип не харесвам рок или метъл или както му се казва там на този стил, но тази песничка ми грабна ухото, много добре направена :)
Валентин Славов
Domsdey
Казвайте метъл групи, че аз почти се изчерпах?
Вергил Пенков
VPenkov
@schizophrenia аз пък слушам метъл и мога да Р-Р-Р-Ръмжа!
CarreraGT
@Method-X обаче мацката определено е объркала стила. Няма достатъчно power както би казал някой БМВ фен за метъл, а пък иначе пасва идеално с Армин ван Бюрен.
Маруш "Луци" Денчев
antubis
"Прогресив метъл група Mystica търсим оборудвани барабанист, басист, вокал и вокалистка." - че вие какво имате?
Страница: 5 6 7 8 9

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата