Търсене на постове: Отворен Код

mudisoft
мляко с кокос is overrated :/
Иван Савков
sandprince
Нещо интересно, стил Assassins Creed ?? Препоръки?
borislav123
Булевард "България" вече е изцяло отворен за движение и в двете посоки
http://www.e-plovdiv.com/podr.html?id=8325
Коментирай · May 17 2011, 10:06 през RSS
Георги Цветанов
Screenshot-1.png t0m3kk
YEs! Видях, че таба с е отворен направих "магически цък" и хвана, че го отвори :D Holly God damned :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Кефя се. Все още съм на отворен прозорец :P
Стефан Митев
Rx-Ende
Едно нещо *много* ме дразни на андроида обаче - Маркета не е отворен за покупки от България <_<
Любомир Петров
lpetrov
e23extras за Google Chrome :) грабвайте :)
https://bitbucket.org/lpetrov/e23extras/wiki/Home
sown
Ще пребия майка! Без да искам съм си оставил TweeDeck-a отворен и тя ми чела нещата докато бях в кухнята и до сега ми се кикоти. Забавно! =D
3 коментара · Feb 11 2011, 00:26 през twitter
Цветан Величков
CECOOO
@Anellya е аз па не го държа толкова време бе хеАхеаХ.. макар, че един компот го бях оставил отворен без да искам.. та да хеАхеа миришеше си на тия работи
Леприкон
ZzZaPyr
Зимния от колко до колко е отворен за каране на кънки?
Plamen Petkov
pacopetkov
@dandelion то и аз съм на работа, чат пат го поглеждам бука, но съм го оставил отворен. Някой може да се сети за мен :P
Our
Ourz
Всеки браузър с глупостите си. FF взе да ми влачи и да ми взема 99% от процесора, хрома ми прави отделен процес за всеки отворен таб :)
mindscrew
Google Wave все пак ще просъществува, но с отворен код | NewTrend.bg http://bit.ly/fZPG4i (via @svejo)
Алекс
alex95
Щурите съседи свърши много гадно :( Толкова отворен край.. Кефеше ме, много малко епизоди..
В. Сотиров
sown
Странно..когато съм с Chrome блога ми изобщо не мяза на блога ми отворен с Опера. И туитър статуса на Хром не се показва |-( Дразня се!
Страница: 1 2 3 4 5

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата