mudisoft
мляко с кокос is overrated :/
sandprince
Нещо интересно, стил Assassins Creed ?? Препоръки?
borislav123
Булевард "България" вече е изцяло отворен за движение и в двете посоки
http://www.e-plovdiv.com/podr.html?id=8325
Rx-Ende
Едно нещо *много* ме дразни на андроида обаче - Маркета не е отворен за покупки от България <_<
sown
Ще пребия майка! Без да искам съм си оставил TweeDeck-a отворен и тя ми чела нещата докато бях в кухнята и до сега ми се кикоти. Забавно! =D
ZzZaPyr
Зимния от колко до колко е отворен за каране на кънки?
sown
Странно..когато съм с Chrome блога ми изобщо не мяза на блога ми отворен с Опера. И туитър статуса на Хром не се показва |-( Дразня се!
да бе, кисело на dr oetker. а едно баунти не бих отказал точно в тоя момент (:
Jun 05 2011, 02:46
И аз
Смених квартирата и нали е неделя и няма отворен магазин - днес ще се изхранвам с каквото имам, което е само и единствено... праскови 
Jun 05 2011, 13:24хаха толкова ли са мързеливи при тебе бе? аз си мислех, че тука като работят до 4 е зле : D
Jun 05 2011, 19:46Само една неделя в месеца са отворени магазините, но това изключва супермаркетите
В неделя има само един отворен в града който е на майка си 
Jun 05 2011, 19:48в cam само суперите работят в неделя до 4
Jun 07 2011, 12:53