Търсене на постове: Работа

Peter Nikolow
bgdn
@semprom имам един MB не ти ли върши работа?
yordanoff
Пичуое, ние 3 години учихме ВСЯКА събота, така че утре сутрин - с усмивка и песен на уста и хайде на училище/работа! :)
Ally
alish
@coolpuppy ахахахахах тъжна работа, а? :D
-=*****=-
mitternacht
Нямам никаква работа.Само че не ми се пише постинг например, предпочитам тука- някак си не те ангажират да разтгегляш словата си, дори- напротив.
Радослав
Soul4o
@notexist знаех си че има нещо в тая работа със снимката :P
Niks
@Method-X нещо не съм доволен от сроковете за които в момента се справяме с даден проект, мразя мудната работа :)
Иван Савков
sandprince
новите фирмени флаери са готови, пускам ги да се печатат и понеделник, момчето дето ги раздава пак ще има работа, да раздаде 500 флаера :D
Иван Савков
sandprince
@Yalamov да остана на едно и също ниво, порядъчно. човек като види един твой дизайн, е видял всички. и не бъркай това със стил на работа
Йордан Яламов
Yalamov
@Method-X хаха :D :) в работата, говорим :D
Йордан Яламов
Yalamov
@sandprince не мисля, че е така. Порасна ми работата да- когато има защо е така. И поне останах на ниво. (не е мое мнение) :)
Иван Савков
sandprince
@Yalamov а и ако не си спомняш, знам ти как почна да се занимаваш. работата ти порастна кога @randex те взе под крилото си. не се прави на разсеян ;)
Иван Савков
sandprince
@Yalamov а да и още нещо, последно. трябва да целуваш задника на @randex задето има възможността да намира работа. иначе щеше да си жив зян...
Aнтоанета
hitchhiker
Латински сентенции и фрази - буква А | Вицове Пожелания Работа Клипчета Хороскопи и Интернет
http://www.vicove-rabota-klipove.com/2010/05/blog-post_04.html
В. Сотиров
sown
@LiliyaDianova е жертвах , 2..3 не е голяма работа ;)
Георги Цветанов
t0m3kk
@rups то за тая работа ползвах няк'ъф софтуер... поне за т'фа htc дет' беше в мен... но не знам при теб как е...
Страница: 203 204 205 206 207

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата