specter
Някой купувал ли си е книги от A Book Apart ? Съответно, колко долу - горе излизат доставките ако книгите са на хартия ?
http://www.abookapart.com/
dandelion
Неделя заминавам за Дубай, а още нямаме нито сървър нито хубав интернет. През някакъв умрял remote desktop client ще ме карат да работя.
t0m3kk
Много ми е интересно защо въобще пускат обяви за ра'ота в jobs.bg? Кандидатствали сме 3-ма, а след час вече е изтекла и сигурно само другите 2-ма са викнали!?
aviatrix
интересно ми е какво ще има в следващия сезон на Fringe :?
mitternacht
Да речем, че се вписва в категорията "цици", което пък с малка условност позволява да бъде качена и тука, което пък дава бонус точки :Д
engise
I'll just leave this here
sickornot
Пък днес един колега ме покани да отида с него на промо събитие за Диабло 3 на 14-ти - сигурно ще съм единственото момиче там, ако отида :Д
notexist
Много е гадно, хем съм гладна, хем нямам апетит :/
само шти кажа, че при Български Пощи няма правила : D
May 27 2012, 15:53Ооо знам
Всеки път като поръчам нещо от ebay, треперя как ще ми го донесат
До сега най-тежките поражения са пукнатини по кутийката на сд...
May 27 2012, 17:09не, аз имах предвид, че може да стигне за 1 седмица или за 4, или пък да ти хване прах в пощенския клон и никой да не го приболи да ти донесе известие
May 27 2012, 17:19Ахам, май ще си вземам електронни варианти ако се надъхам, че така ще излезе много скъпо май
Нищо, че съм фен на 'олд-скуул' книгите - от хартия 
May 27 2012, 18:22за разликата в цената със сигурност ще можеш да си ги принтираш, ако не ти се чете на екрана
May 27 2012, 20:19