_e7
Каква е работата на ИТ спеца, да речем, в завод?
engise
btw Android or Windows Mobile ?
hurmaqny
Dear BBC Cable, по-големи педерасти от вас са сигурно само Blizoo.
mitternacht
Who the fuck is тая "Дивна" и на колко години е това? Бахти дечурлигата... *педобеър*
_e7
деба децата в 9гаг, първоначално имах 20 харесвания, после паднаха на 6, после на 15, после на -8 и сега са 28
_e7
awkward - бях си настроил аларма за 9 часа. като се събудих в 11, телефона го намерих в кошчето.
blacksnoopy
Може да има концерт на Пърпъл през март в Пловдив
ми зависи от завода предполагам .. училищата не са добър пример за сравнение предполагам, но може и в завода да е същото
Feb 16 2012, 19:03разпитвам хората за ит-тата за фабриките и те ми викат "еми ако има проблеми с компютърите ги оправят"
то нали и програмистите и дизайнерите, и
Feb 16 2012, 19:18всички останали правят едно и също - "стоят пред компютри"
Feb 16 2012, 19:19еми то тва е
като изключим, че оправянето може да значи много неща :Д
Feb 16 2012, 19:23именно
Feb 16 2012, 19:28