FromTheInside
Как може да е толкова як беее? Ох, сърцето ми направо ще изскочи от гърдите.
Bozhidar
ПМ-ката : таговете с малки или с големи букви се пишат? (записва в тефтера нещо) поглежда жално. ( А ти си викаш, това е човек който 5 години прави само това?)
nacholibre
билет за шаде 130лв, ВТФФФФ?
belushka20
Въпрос на деня : Ако имахте 48 часа живот - какво бихте направили за да го изживеете както трябва ?
dobo
Най крупният производител и опустошител на уиски се оказва Индия баси...направо съм стънтнат.Снощи сигурно съм сънувал хайдути....
Да не порява човек - теб... да те мързи...

Oct 26 2011, 17:39a tq ne te uvaji da doide
Oct 26 2011, 19:57 през mobiхахх аз свърших даскало по-късно от очакваното и не дойдо ... :/
Oct 26 2011, 20:23Несериозна работа
Oct 26 2011, 21:53