samsara3nirvana
като гледам с каква скорост напредваме... скоро ще трябва да търся пиколо и рецепционист! ще правя подбор!... само красиви мъже да ми идват (високи) :Д хахаха
Anellya
край вече с идеализма.. ще си търся мъж с пари.. пък нека ме тъпче и мачка!!!
notexist
Е за тва си търся мъж с кола. Искам чипс от мола - те ти чипс от мола...
notexist
искам някой да ме покани на среща... с филм, пуканки, вечеря.. после разходка под звездите и някви други романтични неща.. искам... искам пуф.
Bobdweller
Днес ходих да търся кабел, с който да свържа колоните към твто и не намерих. In other news, чудя се дали да не си изхарча голяма част от заплатата за iPod Touch
Anellya
Търся си някой висок човек, за да ми свали едни каси, които са доста на високо, а аз не ги стигам.
notexist
Знаех си, че ще ми се отрази зле... Сега трябва да си търся гинеколог :/
nacholibre
Пийпъл търся да си сваля свежа комедийка, някакви предложения?
aviatrix
само мен ли ме следят безброй много непознати хора в G+ ?
nacholibre
Някой знае ли от къде мога да си купя в София хубави ролери? Въобще не съм запознат и не знам къде да търся?
notexist
Компютъра ми бил потенциално незащитен... Какво да го правя?
И един по-грозен от смъртъ и малко по-длъг от тапа (1,80 см) също пита
Aug 15 2011, 20:21Хората със стаж в областта имат ли предимство?
Aug 15 2011, 20:24Не
Aug 15 2011, 20:26
"грозен кат' смъртта" звучи обнадеждаващо! стажът винаги е предимство! ще трябва да проведа интервюта с кандидатите, които отговарят на изискванията! хахах
Aug 16 2011, 00:06Кога и къде ще са интервютата?
Aug 16 2011, 00:25