notexist
добре. търся песен на енрике, дето пее нааа нааа два пъти едно такова и после нещо си друго в припева, ама така му почва припева и и и да..
semprom
Чак сега се сетих че дават БГ търсят талант ....... :x
depresia
Сега съм без работа. Скоро ще остана и без пари. Търся си работа в сивата икономика - например бояджилък.
nqkavsitam
@n3mo Debian е як,но за сървър. Аз си търся нещо за десктоп,RPM базирани не харесвам и си оставам на Linux Mint
notexist
реших. ще си търся мъж с положение.
notexist
как е тенджера на английски? мързи ме да търся...
notexist
аз съм куха лейка. търся си кладенец, който да ме напълни...
yordanoff
Искам. Ама някак си 85лв не ми се дават. Ще се поразходя да потърся за под 50-на