Domsdey
Има ли сносни фотоапарати до 200 лв. (втора ръка)?
Ducky
Не мога да опиша колко е трудно да се намери литература на Маркиз дьо Сад или Ванда фон Захер-Мазох, но нали съм инат, не спирам да ги търся.
Ducky
В събота се втурвам да търся "Жени" на Чарлс Буковски. Има нещо във вулгарните му, лъхащи на алкохол стихове, което ме привлича да чета още и още.
dandelion
Тъкмо отворих сайт да си търся нова работа и получаваме мейл, че имаме нов GM. Ей така с постоянни промени година вече отлагам да напусна..
eddy
у, колко ужасно, решаваш да си купиш нови обувки, за да ти стане хубаво на душата и кво - нищо не ти грабва окото, ама какви сетивни органи само...
Nona
"- Следобяд ще се видим ли? + Отивам да обядвам." гррр, мразя, когато ми отговарят на въпросите с неща, които нямат общо с това, което питах ;д
belushka20
Коча ме затири.. (Black Ram-a)
pacopetkov
Кога най-после ще спрете, да се заяждате и да обиждате момичето? Спамило и се е, спамила е. Като не ви изнася, не я следете и толкоз. И мен много от вас ме...
mitternacht
Am I the only one, който предпочита Фавори пред Орео?
alish
Отивам да спя. Ще ми трябват тапи за уши, защото явно в Люлин има някакъв доста сериозно озвучен чалга концерт.
А можеш ли да препоръчаш нещо?
Nov 05 2013, 00:17Canon <3
Nov 05 2013, 00:35какво ще снимаш
Nov 05 2013, 18:08Каквото ми падне. Почти нищо не разбирам от фотография и рядко пипам настройки, затова търся нещо, което да снима добре на автоматичен режим.
Nov 05 2013, 22:35Нещо такова? http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=B...p;id=20276
Nov 05 2013, 22:35