bubulinka
рожден ден във вторник вечер в Най клуб... не знам дали си заслужава да ходя до там...
leonartis
Кметът Костов пее на караоке в Ривиера на купона на Ротари клуб.
Mishef
Петък и Събота в клуб Зангадор, Китен - айде на черешата, ето и едно представително клипче за тази година от екипа на зангата..
http://ikiten.net/index.php?view=article&catid=34%3Akiten-video-porta...d=57
leonartis
Фен клубът вече е на лице, ракията е "Преславска гроздова", мезето е салам Made in Poland.
Rx-Ende
@n3mo Oбожавам Клуб НЛО! ^^ Жалко, че ги спряха..
don-Martini
Търся си клуб по Тай чи в Русе. Чувал съм че имало някакъв ама къде е, що е. Приемат ли дърти дървеняци или само лапетии... хмм
madmaster
Да нямаш интерент се оказа леко положително нещо - видях се с приятели, ходих на сбирката на ПЕЖО Клуб-а, дори ХОДИХ ПЕША!!! А утре съм на работа пак :'(
leonartis
Изнасят клуб Класик. Има полиция.