Търсене на постове: Фен Клуб

AM
Mishef
Китен, 19.07.2008 - Клуб "Зангадор"
http://ikiten.net/index.php?view=article&catid=34%3Akiten-video-porta...d=57
Стефан Митев
Rx-Ende
@Principessa Леле, леле, оглавявам фен клуб! За сега сме само двама, но искаш ли да идем на клубно събиране? :D
Георги Матеев
georgimateev
@bubulinka еми нали се чудеше да ходиш ли във вторник в Най Клуб. Или забрави вече? :D
Любомира Новачкова
bubulinka
рожден ден във вторник вечер в Най клуб... не знам дали си заслужава да ходя до там...
Красимир Крумов
1215456593733165.jpg leonartis
Кметът Костов пее на караоке в Ривиера на купона на Ротари клуб.
AM
Mishef
Петък и Събота в клуб Зангадор, Китен - айде на черешата, ето и едно представително клипче за тази година от екипа на зангата..
http://ikiten.net/index.php?view=article&catid=34%3Akiten-video-porta...d=57
Светозар Георгиев
voic4e
@man0l Твой ли е този gun? В някакъв клуб по спортна стрелба ли ходиш? ;)
---------
NetCutter
@Emyto, това са долни спекулации! В ония шибан билярд клуб ще има само куца каменица. А това поне напомня по някакъв начин на бира. Така си мислех де грешал съм
Красимир Крумов
1213633398828945.jpg leonartis
Фен клубът вече е на лице, ракията е "Преславска гроздова", мезето е салам Made in Poland.
Стефан Митев
Rx-Ende
@n3mo Oбожавам Клуб НЛО! ^^ Жалко, че ги спряха..
Мартин
don-Martini
Търся си клуб по Тай чи в Русе. Чувал съм че имало някакъв ама къде е, що е. Приемат ли дърти дървеняци или само лапетии... хмм
Боян Джумаков
madmaster
Да нямаш интерент се оказа леко положително нещо - видях се с приятели, ходих на сбирката на ПЕЖО Клуб-а, дори ХОДИХ ПЕША!!! А утре съм на работа пак :'(
Костадин Костов
hippers
Снощи 20 лв. вход в "Найт клуб" ... Добре, че не отидох. :D
Костадин Костов
hippers
Home, sweet home. :D Никъв "Exit", никъф "Найт клуб" ... Вкъщи, малко на компютъра и след тва в леглото. :D
Красимир Крумов
1211288679521906.jpg leonartis
Изнасят клуб Класик. Има полиция.
Страница: 19 20 21 22 23

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата