Ооо, Санданскииии! Ние ще имаме зелено в понеделник там!!
Ние екскурзия за бала Бше уникално Много приятен град
какво е хипстер
http://filthyplace.com/im-a-hipster-what-are-you/
use protection!
and may the force be with you!
Благодаряяяя (sun)
И естествено очакваме снимки.. .
Похвали се после
До седмица казаха, че ще има резултати. Написах всичко, дано получа една доволна оценка.
нее, Багряна не знам дори дали са я сложили при онези 30 теми, почти абсурдно е, освен ако сериозно от МОН не ни мразят толкова, но няма да е в техен интерес
Далчев ми е любимец. А иначе бих могъл да пиша по всяка една дадена тема. Даже ми липсват часовете по БЕЛ когато развивахме теми. Ама нъц - одъртях.
Ей, Багряна ми е любимата от всички (и Димов) То идеята като цяло е да можеш да пишеш по всяка една тема, но винаги ще си имаш предпочитани творби
Така е, а за целта не тряа да се ползват готови теми. Винаги съм си ги писал аз. Може да рискувам да не вхана 6ца но поне знам че си е мое.
съгласна съм аз качвах теми, за да тегля доклади по биология