Търсене на постове: Хайде на бас

Ивелин Георгиев
h4ckY
хайде лека вечер на всички, аз ще се оправям да излизам от офиса :)
Светозар Георгиев
voic4e
@kypidoncheto Още ли не си се върнала от магазина? Хайде, дай ми крушките, че съм гладен :D
Ивелин Георгиев
h4ckY
Хайде аз отивам да взема нещо за хапване, защото нещо много ми стърже коремчето :)
Петър Теодосиев
cracking
Хайде един поздрав, като предния пост ме подсети за текста на тази песен ;)
Ивелин Георгиев
h4ckY
Хайде колеги и колежки микроблогъри, аз отивам да се оправям... прибирам се на село... а на софия де :)
Георги Костадинов
Forsi
Хайде хора ще се видим другата събота сиг. - ще ходя на ски. Лека вечер! :)
Георги Костадинов
Forsi
@petersvp Хайде поствай сайта!
Ивелин Георгиев
h4ckY
хайде аз отивам да обядвам :)
Мартин Маринов
podmatrix
Хайде лека нощ от мен.
Ивелин Георгиев
h4ckY
WP-то ми се прецака... ще убивам някой ... :) незнам кой и защо но ще убивам :) хайде аз бягам да гледам филма :)
kypidoncheto
@schizophrenia лоошооо :( айде аз отивам да спЪъЪъЪъъъъъъ и т.н :) Хайде лека от мен до утре ;)
Ивелин Георгиев
h4ckY
Хайде лека вечер на всички, аз отивам на ц. гара, в 19:00 ми е влака :)
kypidoncheto
Хайде довидане, аз си лягам :) . Часовете ми започват от 07.30 тей че имам само 6 часа за сън :( ако някоя ме накара да разкажа урок ще трябва да я умъртвя :D:D
Ивелин Георгиев
h4ckY
Хайде аз се спасявам :) лека вечер на всички микро- блогъри и блогърки :)
Красимир Крумов
leonartis
Хайде, за днес вече никаква работа, ако ще да застрелят шефа на полицията. (Не баш днес, имам семеен банкет.)
Страница: 70 71 72 73 74

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата