Търсене на постове: ЧИП

Peter Nikolow
bgdn
@R3sp3k7 а каква ти е машината и по-специално чипсета?
Snoopy
blacksnoopy
Двигателят е голям плюс - комън рейл, а не някоя помпа-дюза, 5 цилиндъра, 136 коня, които лесно се чипосват, нисък разход, супер звук (като за печка)
Георги Цветанов
t0m3kk
Чипано Томечееее :D Ся след малко мисля да се хвърля по боксерки и да си направя една фотосесия :D Да покажа малко "секси" телце :D:D
шУс!
notexist
@Soul4o окичено с гирлянди от пуканки и чипс и висулки от кебапчета и кюфтета :Р
шУс!
notexist
вечерята ми днес - 2литра спрайт и чипс.
patblansh
посегнах на запасите от чипс, в комбинация с гадни шоколадови бонбони, оле оле
rups
Ммммм банановият чипс наистина има вкус на картофи... това много ме радва :)
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Взех си един душ, сега наливам колата, изсипвам чипса и се настанявам за Movie night. За това живее човек :)
tcvetelinka
Чипровски килим.
http://bg.fanopic.com/chiprovski-kilim
Георги Цветанов
t0m3kk
oтивам да се чипкам и да се обръсна след т'фа... че съм брадясъл кат' Русенския Митрополит :D
Peter Nikolow
bgdn
Три нови чипсета - Q57, H57 и H55; Core i3 и Core i5 и всичко това на 10 декември.
Zuzi Asparuhova
zuziasparuhova
Канапе + филмче/книжка + шоколад/чипс/ядчици/пепси = 100% кеф!
Snoopy
blacksnoopy
Тоя чипс/снакс Tornado е мн чук
Георги Цветанов
t0m3kk
И след малко излизам да пия кафенце (happy), щот' най-накрая някой реши да излезе в това време... Ся минавам забирам Бай (М/Ш)иле и ще чакаме Чипса :Р
Свилен Попов
svil4ok
@alex95 каменица, адрес: Русе, ул. Чипровци 28
Страница: 13 14 15 16 17

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата