blacksnoopy
Двигателят е голям плюс - комън рейл, а не някоя помпа-дюза, 5 цилиндъра, 136 коня, които лесно се чипосват, нисък разход, супер звук (като за печка)
notexist
вечерята ми днес - 2литра спрайт и чипс.
patblansh
посегнах на запасите от чипс, в комбинация с гадни шоколадови бонбони, оле оле
bgdn
Три нови чипсета - Q57, H57 и H55; Core i3 и Core i5 и всичко това на 10 декември.
zuziasparuhova
Канапе + филмче/книжка + шоколад/чипс/ядчици/пепси = 100% кеф!
blacksnoopy
Тоя чипс/снакс Tornado е мн чук