Търсене на постове: ЧИП

Йордан
Qlamoff
Наще се прибраха и ми носят 2 пакета чипс от най-големите и една кола :)
Гергана
Geri
чип-чип-чип :P ей сега излязох от банята...като къпана се чувствам :D
Гергана
Geri
@RMPG xaxaxaxa приятно чипкане :D
Гергана
Geri
@RMPG най си ми харесва домапното кино с бира и чипс или пуканки в рака и готина,отбрана компаня :P
Йордан
Qlamoff
@naddito ама аз си лягам, че ми свърши колата и чипса, а пуканки нямам... оставяме за утре?!
Гергана
Geri
ще бъде мн мн забавна рекасираща петък вечер в къщи!днес съм само с бира в рака и чипс между крака :D лялялляя,купона започва след 22'00 .. TO BE CONTINUE.....
Любомира Новачкова
bubulinka
@man0l @naddito и разбира се Чип и Дейл :)
Недев
Snake
Ям корн флейкс и пия кола, а има маслинен пастет и чипс + тиквени кюфтета за вечера! :)
шУс!
notexist
@man0l много е хубаво.. бих го сравнила само със чаша студена бира и лютив чипс плюс някой заплетен филм, без значение жанра :)
Георги
nickname778
Организирам среща на едно23 на пейките пред Народния Театър!Обличайте се както искате, но задължително носете бира от 2 литра ( някой може да донесе и чипс)
шУс!
notexist
закуската ми тази сутрин - лютив чипс и чаша кола.. въобще не е здравословно утрото ми :D
Гергана
Geri
освободиха ми телевизораааа (party) вече отивам да зарибявам с чипс пред телевизораи евентуално да спя... :P
шУс!
notexist
въоръжена с пакет чипс и два литра кола ще гледам ББ4, да се посмея малко на гласчето :)
kypidoncheto
отивам да се чипкам ;) после пак ще доида да ви досаждам :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@man0l Чете се принчипесса, ако е от Италиански :)
Страница: 22 23 24 25 26

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата