Qlamoff
@naddito ама аз си лягам, че ми свърши колата и чипса, а пуканки нямам... оставяме за утре?!
nickname778
Организирам среща на едно23 на пейките пред Народния Театър!Обличайте се както искате, но задължително носете бира от 2 литра ( някой може да донесе и чипс)