AppleFan
Чиповете на Apple - A6X ще се произвеждат от TSMC, а не от Samsung
http://www.myapplebg.com/2013/01/apple-a6x-tsmc-samsung.html
aviatrix
чипс , банани и чай ... fuck yeah ....
joronedelchev
Китайците дали не разцепват мрака с най-мощния смартфон в момента? $390 от Алиекспрес. Вижте му спецификациите и съдържанието на комплекта...
http://www.aliexpress.com/item/freeshipping-xiaomi-Mi2-xiao...html
Ourz
Водното лепна като у дома си и е абсолютно безшумно ..
AppleFan
iPhone 5 : Изцяло нов дизайн. Брилянтен 4-инчов Retina дисплей. Ултрабърз wireless. Мощен A6 чип.
http://www.myapplebg.com/2012/09/iphone-5_13.html
aviatrix
а сега като отворих хладилника видях че съм прибрал чипса вътре ...
AppleFan
Apple да актуализира iPod Touch с 4-инчов дисплей, A5 чип и напомпан алуминиев панел?
http://www.myapplebg.com/2012/07/apple-ipod-touch-4-a5.html
aviatrix
не трябваше да си изяждам чипса за отрицателно време вчера , сега пак ми се яде чипс !