Anellya
Що не хвана да се напия и не се метна от Стамболовият мост от 22 колче, което е боядисано в червено... а може и черно да беше...
alish
естествено, кради ми червените химикали, и без това нищо не мога да намеря тук...
parfumBGcom
Когато аромат на ягоди ни повее от близкия пазар на улицата, природата най-накрая ни напомня, че пролетта е настъпила и тя ни дарява с ягоди - червени целувки..
http://parfum-bg.blogspot.com/2010/04/blog-post_7615.html