mitternacht
Как сте, шлядури? Къде ще сте на Коледа и Нова Година?
sickornot
Днес ми е носталгично и се сетих за музиката, която слушах на 13-14 годишна възраст. Тази песен ме пренася в Чирпан, в хола, на мега яката ни система...
Anellya
Вече е официално време за пиене, нищо че в Чирпан сигурно вече повръщат и са убили жените си от бой.
alish
home again. чирпан съкс. ай фийл изморено.
Смятам да работя и тренирам
Dec 23 2015, 16:01Коледа с родителите, НГ нямам план.
Dec 23 2015, 16:07коледа с нашите, нова година с @hurmaqny
Dec 23 2015, 19:10Коледа с наште, нова година на работа и после при едни приятели.
Dec 24 2015, 00:18Коледа с двете семейства, на село пред каминката с винО. А НГ все още няма своята идея, но тя ще бъде спонтанна
Dec 24 2015, 11:51