leonartis
С добавеното тулбарче блогът ми вече е достъпен и за читателите в Корея, Сирия, Япония, Гърция, Швеция, Норвегия, Саудийска и др. Арабии. И Русия, и Русия...
Mariyan
Братовчедите ми избягаха от България, за да уж преуспеят в Япония, но и тук и там все просешка тояга.. Мисля, че вече се губи смисълът във всичко..
stefcho
а тия федерацията верно ли са дали уайлдкард на япония, бе. тва е комично вече ..