Angelo
Така е като махнаха онзи канал заради тъпите авторски права... Сега няма какво да гледам..
Angelo
Махнали са ми сериала заради нарушени авторски права... хайде стига с тези права вече.. Сега какво ще гледам????????????
mishenata
авторски материал: Joker: Мястото на хип хопа е там горе на върхът!
http://www.50stotinki.com/main/?p=8089
joronedelchev
"Известни изпълнители изтеглят клиповете си от YouTube заради неплатени авторски права". Абе тия добре ли са, в кой век живеят?
stylius
За трети пореден брой съм сред авторите на Списание Ю! Тъкмо излезе Септемврийския брой в електронен формат.
http://spisanieu.com/
muiiio
Ако София беше столица на Чечения, щеше да се казва "Мръсни". (любим лаф, но не помня автора)