Silvina
Новият брой на .net вече излезе. Имаме интервю с Ерик Джордан от 2Advanced и много Flash, включително нова рубрика от БГ автор и за първи път - БГ видеоурок.
http://www.netmag.bg/issue-number-186
aftercollabz
@aleksoft Имам лека забележка. В страницата "За автора" на блога ти розовия текст на син фон много тормози очите.
ZzZaPyr
Половината ми нови публикации в рийдъра казват "Авторентакар приключи..." Да взема и аз да блогна по въпроса
CarreraGT
Правило №1: не е добра идея да се запознаваш със стила на автор от книга 700+ страници, особено ако има голям шанс да не ти хареса.
leonartis
Трета новина в емисията на 6ТВ разказва за цистита и сладката урина. Благодаря на авторката Мария Казакова. Много интересно беше, ах...
mitternacht
Като видя тая реклама на "Томи" ми иде да набутам телевизора отзад на авторите и.
madmaster
На сайта на php-bg, авторите и потребителите въобще, най-накрая могат да ползват OpenID. Работата е за секунди ама мързела беше вековен.
mitternacht
На всички автори на тъпи пропагандни филми мога съвсем отговорно да кажа: Да ви *** майката тъпа, копелета такива, гаврещи се с паметта на толкова много хора!