mitternacht
Радвам се, че БДЖто отстоява своето. Точно така трябва да бъде. Само че да блокират изцяло влаковете и правителството да види че съксва донки болс.
kimmie
лев и десет за автобуса??? побъркаха ли се...за 4 години от 50 ст на лев и 10.... яяяяяяяяяяяя... известно време автобусите като повървят празни ще се усетят
LoveCappuchino
Нямам търпение за събота... когато ще е т-о-п-л-о .. при сегашните студове ми е трудно да си представя как ще е 15 градуса..
Sinbg
Ако си мислиш, че като закусиш обилно, с това автоматично апетитът ти по обяд и вечерта намалява, лъжеш се. На това мнение са и германски учени. Научи повече:
http://sin.bg/obilnata-zakuska-vrag-na-ploskiya-korem
rups
Nqkoi znae li hubav torrent site za seriali i predavaniq, kydeto da izlizat vednaga, no s dobro kachestvo?
aviatrix
Zune Супер ме радва ! свалям си аз песента и то автоматик ми я добавя в колекцията ^_^