LiliyaDianova
а как не обичам да тичам след тролеи/трамваи/автобуси .....
ivanchee21
Пияница се качва на такси на Автогарата.
Пияницата:
- До автогарата, моля!
Таксиджията:
- Но ние вече сме там господине.
Пияницата:
- И другия път да не караш
gogata2427
"Жоро Бекъма,който продължава да е на лагер с Бор,отново отбеляза два автогола,но този път в приятелски мач...Жоре,обичам та!" ;d
gogata2427
"Жоро Бекъма продължава да гостува..отново вкара два автогола,браво Жоре,обичам та!" ;д