Търсене на постове: авто

melkor
melkor
@alish Точно на него. Автофокуса е страхотен когато е светлно но е тотално безполезен при слаба светлина. Яд ме е че ръчният фокус на обективите ми е смотан.
Ally
alish
@melkor на никона ли? е, на мен на канона автофокуса си ми работи, а много рядко тръгвам с него да фокусирам ръчно. тотално съм се разглезила. :D
melkor
melkor
@alish В петък в караокето и аз изпитах проблеми с автофокуса. Колкото до ръчния - с моите два обектива хич го няма. :(
melkor
melkor
@alish Защо пък да не си авторитет за оценяване на снимки? :)
Ally
alish
и откога съм авторитет за оценяване на снимки?
Стефан Митев
Rx-Ende
Автобус на Shans Tur с табелка "Совалков превоз" :D
LiliyaDianova
какво става, когато някой взриви автобус, пълен с блек-метъли? автобус, пълен с дет-метъли.
Аспарух К.
acnapyx
„Ако поп Стойко Владиславов живееше в 2010 г., неминуемо щеше да бъде арестуван за нарушаване на авторските права на йеромонах Паисий.” (c) хзч
http://delnicite.blogspot.com/2010/06/451.html
Гергана
Geri
Всички пътища водят към Рим, а българските пътища - в автосервиза.
Алекс
alex95
@Soul4o утре нашите боб спират pomagalo.com защото разпространява текстове на Ботев с неуредено авторско право :) После и thepiratebay защото читанката сочи там
Петкова
1276941429806178.jpg Petkova
Ако разтвориш доверчиво ръце, ще разбереш кой би искал да те прикове към кръста, и кой - да те прегърне. (неизвестен автор)
Иво Станков
stankoff
Оха, Автотрейд ми се обадиха да ходя да карам Туарега :D
Радослав
Soul4o
@sandprince написах си бот за автоматична тренировка в xpr0 :P
ivan ivasnov
r5857
ОБЯВИ Сайт за безплатни обяви от София Пловдив Варна Бургас за автомобили фирми строителство услуги
http://www.topobiavibg.com/
Snoopy
blacksnoopy
Mercedes-Benz S320 е готин автомобил :)
Страница: 52 53 54 55 56

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата