damn,сутрин в автобусите е такава фрашканица,но вече свикнах с блъскането и спокойно и аз си се бутам но понякога е мн дразнещо,все някой те ръчка и смърди..
@hurmaqny охохохо напомни ми, че преди години си събирах автографи от български "звезди" ще се килна - пазя ги още, а час по-скоро трябва да се отърва от тях