@randex да изчистят малко улиците и да направят места за вървене.Не да ходя в сняг до кокалчетата минават автобуси, коли по пътя и кишата от пътя на дънките ми
@sandprince ами, бих ти препоръчал сам да си направиш ъпгрейдите..тоест ще добавяш, каквото искаш..иначе може да има автоматичен ъпгрейд, дето да не ти хареса..
@scarlet кога си заспивала близо до мен бе? винаги си била на съседното легло! xD освен веднъж в автобуса ама тоя път те изгоних щото ми е гузно като мърдам и..