axel
Абе тия електронните карти за градския важат ли в автобусите в които няма валидатори?
antubis
Благодарение на метрото и изменението на автобусните линии имам директен автобус до Централна гара - какъв по-голям кеф от това?
blendaz
Бааахти и заблудената контрольорка XD ... влизам аз в автобуса сядам до една жена, а оная ме подминава 3 пъти и не ми иска пари за билет .. прибрах се безплатно
inayuukicross
По пътя Ботевград- Враца, малко след село Новачене, днеска се бяха блъснали тва тира..И автобуса ми пристигна със закъснение..Ебати тъпото стана.
E-uroci
Автоматично изтриване на неактивните потребители - PHPBB2 модове
http://e-uroci.net/forum/viewtopic.php?p=130