Търсене на постове: авто

Axel
axel
Абе тия електронните карти за градския важат ли в автобусите в които няма валидатори?
---------
NetCutter
@alex95 има авторски статии на българи. Копират само до някъде британското списание. Но все пак като се появи се надявах за нормално българско WebDev издание...
Алекс
alex95
@NetCutter то .net чисто копират 1 към 1 американското (или английското нз) списание.Аз им се дразня че няма за уеб езици, но то и авторски (bg) статии май няма
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Благодарение на метрото и изменението на автобусните линии имам директен автобус до Централна гара - какъв по-голям кеф от това?
Алекс
alex95
@sandprince ахам :) Само не схващам каква им беше логиката да крадат.. за бога няма ли някой на който му пука за това, някакви авторски права нещо.. найн явно
Snoopy
blacksnoopy
@unleashed кой е авторът на hareswam. под опера не ми бачка, сега с хром стана
The Bot
bot23
[bgblogs] Автомагистрала “Мусаленска пътека” http://tinyurl.com/l9x9ow
mudisoft
@mireto, значи вече ти заръчвам да слагаш поне инициалите на авторите :P :P а линка ще го разгледам (:
Бонка Живкова
1253466017987616.jpg DANGERZONE
Румен Вълка се сдобива с най-новия модел автомобил на марката http://is.gd/3uA39 (чрез @svejo)
http://is.gd/3uA3b
Веселин
blendaz
Бааахти и заблудената контрольорка XD ... влизам аз в автобуса сядам до една жена, а оная ме подминава 3 пъти и не ми иска пари за билет .. прибрах се безплатно
ина бъртънбъргър
inayuukicross
По пътя Ботевград- Враца, малко след село Новачене, днеска се бяха блъснали тва тира..И автобуса ми пристигна със закъснение..Ебати тъпото стана.
motonovini
Световен шампионат за туристически автомобили WTCC - Свободни тренировки на пистата Имола :)
E-uroci
Автоматично изтриване на неактивните потребители - PHPBB2 модове
http://e-uroci.net/forum/viewtopic.php?p=130
Невена
nena
Ей я да не крадете авторски права!!! Йей си е мойту :P
Our
Ourz
@Millita Тва йей е с авторски права, бе момиче :D
Страница: 78 79 80 81 82

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата