@eddy няма бебе. Бях в Италия за седмица и ядох само пица и паста.. мисля от там идва проблема, но в магазина ми изнесоха лекция как трябва да сменям вс.
Оле хора, много тенкююю Малкия фъстък беше наречен Ангел. Малкия Ачка, който не е съвсем малък (роди се 4.530 кг) е един дундьо готян и ще ви вкарам 1 снимка
"Искам да й помогна, ама не знам как.Освен да ходя на свиждане да й занеса храна и да я опъна зад решетките.Или да й дам пари да излезе, а после да ми ги върне"
"С парите, които спечеля от Лили, ще си купя първо вертолет. С него ще си обикалям по-близките дестинации, ще возя манекенки и ще ги ръчкам горе в небето."
Welcome to Nightvale & within the wires, и съм свалил 2 аудио книги на Simon Sinek за след WTW
Jan 23 2017, 00:45 през mobiВ тази връзка някой да знае някакви супер готините моливи, може би @belushka20 ще ми помогне, ама да не са 600лв каквото ми предложиха в мола :д
Jan 23 2017, 09:13Faber-Castell май се водят готини моливи, ама не знам дали не са били ония от 600 лева
Jan 23 2017, 11:30Не, техните май са около 150-200 с голям избор на цветове, не съм мн запозната
Jan 23 2017, 11:32Faber castell polychromos, ама са скъпи. Днес си взех на stardtler, немски и са мн яки
Jan 23 2017, 14:59