tsonchev
Днес е черен ден за собствениците LG G2, които сме в edno23. И моя умря. Просто изгасна за винаги.
tedo92
For all ya Rick & Morty fans out there, I just received my Christmas jumper.
mitternacht
Тоя момент, когат' разглеждаш папката със снимки/картинки, виждаш нЕква снимка и си мислиш "А, т'ва е яко"... и се сещаш, че си я снимал ти.
eddy
Opticlasa повече не, нито за стъкла, нито за преглед... За рамки ще се замисля. Лошата жена, която е мила само, ако си купиш най-скъпото и прави прегледи
bgdn
"Бизнесът на журналистите и политиците е да унищожават истината"
eddy
Не мога да разбера необходимостта да си качиш подобна снимка. Е, целият фб вече знае какво ще има тази вечер.
tedo92
Planet Earth II е едно от най-добрите предавания, които съм гледал.
mitternacht
КЪДЕ се запознахте с гаджето?
mitternacht
Кристина Ричи (малко NSFW)
belushka20
Само Технополис могат да шибнат гигантските "-10% намаление", да не важат за онлайн продукти и да го сложат на HOME, и да не можеш да влезеш в сайта им.
eMkyyy
Направих резервация за Торонто Канада и в деня преди пътуването реших ,че не ми се ходи там и си взех билети за Маями.
blacksnoopy
Коя ви кефи повече? За подарък на девойка, важен е външния вид / дизайн, качествата на продукта не са важни. Аз клоня към квадратната.
http://smartphone.bg/speakers/compare?ids%5B%5D=396&ids%5B%5D=387
*завинаги. Но да, съжалявам за телефончето. Дано си вземеш по-як в най-скоро време!
Dec 04 2016, 01:413 години и половина ми беше верен : ) Бях свикнал с него
Dec 04 2016, 02:01