CECOOO
Юрий Гагарин къде си летял? Хубави п*тки дали си ебал? Оо гравитация имам ерекция, а със ерекция правя десекция. ЕПИК ТЕКСТ
gogata2427
одеве к'во ни стана,след филма пуснаха едни балади,че и ме подсетиха,че имам малко скоч останал в стаята,та си пийнахме .. (:
gogata2427
ннн,тая вечер ше съм на рок балади ;] (music)
lammzi
Музика без край!: Файлове / балади (бг) / Галена - с кое право / Galena s koe pravo
http://muzi4ka-bg.com/download.php?view.178
Ourz
Ае кви са тия енерго-балансиращи гривни ...
Sobstvenik
Стани, юнак балкански, данъците си плати | Собственик
http://www.sobstvenik.com/?p=1516