Търсене на постове: бал

шУс!
notexist
Що не банвате потребители, които пействат коментари с над 200 символа? В смисъл не се ли брои като спам, нещо против правилата, ала бала?..
Peter Nikolow
nicolas cage quotes.png bgdn
.
Теодор Георгиев
tedo92
Абе, чудя се, правите ли New Year's Resolution и има ли смисъл от нещо такова?
Грозното Патенце
Ducky
Реших да се направя на мъж днес и да отида да ми разширят зениците сама и точно когато победоносно си тръгвах, се блъснах в една стъклена врата. :D
Peter Nikolow
prom12.jpg bgdn
Снимка от бала... :D
Теодор Георгиев
tedo92
10 години след супер добрия „Мълчанието на агнетата“ излиза боза като „Ханибал“ (за филмите иде реч). Окей, кому е нужно това!?
Грозното Патенце
IMG_0026.JPG Ducky
Снимчица от днес. Пък не беше толкова високо, ама беше страшно! :D
Госпожа Силвия Блажева :)
DSC08142.JPG SaTaSi
От Етъра със свекървата ми и племенниците ми :) Беше хубаво малко на Балкана :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Близо до вкъщи има зоо борса и взех на Додолина яке и два пуловера, които имат и дъждобрани за 34лв. Супер :) Направо съм много доволна. Няма да му е студено
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Ще ходим за почивните дни до Балкана :) и ще вземем и кучето с нас и децата (племенниците) и въобще манджа с грозде. Децата ще тичат само след кучето .....
-=*****=-
mitternacht
Скуууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууукааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа.
шУс!
notexist
Имам морална дилема. Да му кажа ли, че го сънувах или да не му вдигам въшките, че ще вземе много да си повярва..
dilana
Трудно е да кажеш "Обичам те!"... Още по-трудно е да кажеш "Прости ми!"... но най-трудно е да кажеш "Тиндирбалаландагеротрънц!".
Георги Неделчев
joronedelchev
Апетитната миризма на миш-маш или нещо друго с чушки от нечий балкон може направо да те побърка.
шУс!
notexist
Времето е като настроението ми. Гърми, трещи и вали. Толкова е мило.
Страница: 3 4 5 6 7

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата