notexist
Що не банвате потребители, които пействат коментари с над 200 символа? В смисъл не се ли брои като спам, нещо против правилата, ала бала?..
tedo92
Абе, чудя се, правите ли New Year's Resolution и има ли смисъл от нещо такова?
tedo92
10 години след супер добрия „Мълчанието на агнетата“ излиза боза като „Ханибал“ (за филмите иде реч). Окей, кому е нужно това!?
mitternacht
Скуууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууукааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа.
notexist
Имам морална дилема. Да му кажа ли, че го сънувах или да не му вдигам въшките, че ще вземе много да си повярва..
dilana
Трудно е да кажеш "Обичам те!"... Още по-трудно е да кажеш "Прости ми!"... но най-трудно е да кажеш "Тиндирбалаландагеротрънц!".
joronedelchev
Апетитната миризма на миш-маш или нещо друго с чушки от нечий балкон може направо да те побърка.
notexist
Времето е като настроението ми. Гърми, трещи и вали. Толкова е мило.
свестните
Feb 12 2015, 17:49или поне тоя педал с лимоните..
Feb 12 2015, 18:17@notexist http://edno23.eu/terms ето ги правилата
Feb 12 2015, 18:43да си призная, не ги бях чела
Feb 12 2015, 18:46аз четох правилата и затова ви краднах мейлите на всичките... защото според правилата да крадеш мейли не е забранено...
Feb 12 2015, 20:17