@semprom, даваха го по бТВ в самото начало и преди 3-4 години по GTV, всъщност хванах една серия по GTV - последната на балона дето са... да е, хубав беше...
Майка ми: "Коя ще ти е дама на бала" | Баща ми: "Той няма да има дама на бала, все пак кой ще се ограничи само с пържоли като има цяла шведска маса" (good)