Ducky
Почистих къщата, измих прозорците, дезинфекцирах банята, измих и част от входа. Капнала съм, а тепърва трябва да ходя до София да посрещам сестра ми.
eddy
от месеци не бях имала толкова спокоен сън, явно по-често трябва да ходя на сауна и парна баня.
blacksnoopy
4 часа байкинг, 4 часа танци, вечеря, баня, аспирин и сме готови за събота вечер
notexist
Много ми е пепеляшкено ^^ да взема да заспивам, че пак ще се ококоря в седем за едно 'добро утро'....
hurmaqny
Съквартирантката ми изглежда е клептоманка, маке ѝ!
belushka20
Въпрос на деня : Коледа е вече наблизо. Напазарувахте ли? И какво?
Ducky
Толкова много ми се спеше, че докато ходех до банята се блъснах в стената и си разкървавих носа. Ех, Петък...
coolpuppy
Шибаняци грозни! Умрял да си, ама на работа да си.. да ама не. Не стига, че цял сезон те изстискват, ами когато ти е нужно не те оставят и за ден!
Ела да чистиш и у нас.
Aug 14 2014, 00:06Лили все още има желание да изчисти у вас срещу заплащане :д
Aug 14 2014, 02:00 през mobi