nikitov
Отново както всяка сутрин - тренировчица, сега следват баня и хаиде на работа. Най-после отвън се живее- обожавам мъгла, влага, сняг... колкото повече толкова!!
miStalE
отивам да ям шоколад и да се избаням и после лягам, че днес беше адски изморителен ден!
crimsonsoul
Студена баня и бръснене след брадясващо скучен и тъп работен ден
hurmaqny
баня, баня, баня, баня....
blacksnoopy
Свети Влас, 5 легла, WiFi, 2 телевизора, хладилник, баня = 10 лв/човек