Търсене на постове: барове

shimamoto
@Anellya така или иначе всички рокли и обувки се носят max 2 часа, после се почва събуване/ събличане и друсане на достойнства по маси и барове.
пепи джелебова
1255107777616080.jpg patriciq
Клипове, снимки, музика :: Парис: Край с баровете, писна ми от долнопробни хора http://is.gd/47wMC (чрез @svejo)
http://is.gd/47wMH
4laf.co.cc
neo56
Менюта за заведения - ресторанти, пицарии, механи, барове, клубове, дискотеки, сладкарници, хотели
http://neo.host56.com/ZAVEDENIYA-I-KHRANENE/MENYUTA-ZA-ZAVEDENIYA-RES...ELI/
Александър Атанасов
mind
Това между другото е един от най-скъпите барове в южна България..
Георги Динков
gogata2427
Патронее , дай пари , дай пари , дай пари за барове , аз викам няям пари , няям пари , къш! :D
Георги Костадинов
Forsi
Перфектно ,кефи ми как си подредих тулбаровете :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@man0l Баровец :D
Вангел Стоев
venom
Всъщност вечерта май сега ще започне :D Съберах тъплата и отиваме по баровете :D
Дани Бързия
sertys
@miStalE верно е егааааати смотания неделен следобяд. ще се изнасям по баровете.
Мирослав Петров
miro91
@FeelTheFear е хееее баровец беееее. тидиииииииии
stefcho
stefcho
@bubulinka, щом само от думата барове ти се допи, сигурно доста даваш ;) кой/какво те спира?
stefcho
stefcho
@bubulinka, те са скарани с интернет. пък и кафета и барове са по-приятно място да ги срещам ;)
Георги Неделчев
joronedelchev
Руси Русев пак е на бургаската гара, а Баровеца стана Господине - ретро-чалгата завръща ли се със страшна сила или какво?
Георги Неделчев
joronedelchev
Новият "Баровец": Не питайте за мойто име, казвайте ми господинеееееееее...
Огнян
kregma
Мисля си че е крайно време да прекратя работа и да се запътя към нас:> Хората вече по баровете вършеят аз ще работя .... аиде не!:> тръъгвам тъдъм тъдъм:>
Страница: 1 2 3 4

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата