Търсене на постове: басейн

Ally
alish
@alish мисли да се топне в минералния басейн днес. да видим кога ще го напълнят наново...
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Цял ден на басейн и изгорях като рак :D
Ally
alish
на заточение в родопите с нашите. учих от сутринта до преди 2 часа, буфнах се в басейна и сега на разходка или нещо такова...
Георги Неделчев
joronedelchev
Басейн и после тенис - аз ли съм това? Не беше ли достатъчно само секс?
-=*****=-
mitternacht
Хъм... ще се ходи на Шипково в неделя, за почти седмица.Да се радвам ли или не чак толкова :) Поне пейзажа бил красив пък и басейни с минерална- абе нема лошо
В. Сотиров
sown
Много як ден ! На басейн , супер релакс.. с бирички , приятели , усмивкии ;o) Сега на рожден ден на майка.. Иеееаааах (sun)
Georgieff
@kypidoncheto това е да те хванат нервите...то спама остави иде ми да скоча от първия етаж и да се хвърля в басейна на комшоту....
Стефан Митев
Rx-Ende
7 човека в басейна, с Веско си казахме, че нема да се дадем :D
BE PREPARED!
coolpuppy
@ynyfri и аз бях от Зл.. сега живея в Панагюрище и басейните също са там. :)
BE PREPARED!
1281162486374260.jpg coolpuppy
Хахахаха ето една снимка от басейните.. наистина забравих да постна поне едничка.. (вдясно съм аз). И лек ден хора :)
Psychopath
@coolpuppy нудистки плажове стават ли на тия ваши басейни тогава :Д ?
BE PREPARED!
coolpuppy
@Psychopath ами и на басейните им се вика плаж.. капиш? :D
Psychopath
@coolpuppy Къф плаж в Панагюрище ?!?!?! :0 :0 :0 или имаш предвид на басейн :Д
В. Сотиров
sown
В тази жега спасението е студена вода, климатик, вентилатор или море, басейн :) В моя случай, вода от хладилника и климатик..
emoss
emoss
@sown кажи и на теб да ти направят едно басейнче :D
Страница: 3 4 5 6 7

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата