spaceman90
отдавна ме нямаше...гледах филм,"Изгубени в превода", и си припомних,че някои хора-сродни души им викали-ти се случват, дори и да ги желаеш. Я да сипя още ром!
Ducky
Ей, какво става, хора? Как са нещата при вас? Какво хубаво ви се случва? (:
hurmaqny
Дейба къв сняг запраска. о_О
blacksnoopy
Направих един фалшив ФБ профил да видя колко приятели ще мога да добавя
eddy
някой дали ще може да каже нещо за тези моливи?
mitternacht
В тоя ред на мисли - така изглежда бокс на мъже под 50 килограма. (Не се майтапя на гърба на хората, които е хубаво, че спортуват, просто наистина е WTF)
я виж ти
Mar 02 2017, 11:26филм е 6 точки
Mar 02 2017, 13:58Охаaa, хубав филм за гледане! Domo arigato!
Mar 02 2017, 23:42