Търсене на постове: ба

Fluxy
belushka20
Вчера толкова пъти ми звънна телефона, че по-щастлива не съм била че му падна батерията. Не го включих до днеска сутринта.
Peter Nikolow
6CoMNRu-M_.jpg bgdn
Snoopy
FalloutShelter_ScreenShot.JPG blacksnoopy
Покрай @Gothika47 и аз сложих Fallout Shelter на смартфоня
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Явно всички важни неща ни се случват Август. 08. месец тръгнахме, после сватбата, сега къщата. Може би наистина това е нашия месец :)
Peter Nikolow
CIpxFb-UAAAiAwF.jpg bgdn
Баче Милко - върни капака Брат!
Боби
Bobdweller
Мразямразямразя, ама ужасно много ги мразя тия от митницата. За чий хуй им е да им плащам ДДС на нещо, което съм си поръчал онлайн и съм платил вече?! Писна ми.
шУс!
notexist
Най-хубавата сватба свърши :( не исках да се прибирам
Стефан Митев
Rx-Ende
"Еди-кой-си tagged you in a memory" ебати, тва само си представете че е фраза от след 20-30 години и става много по-крийпи.
Боби
thumbnail_8336877768336012.jpg Bobdweller
AWW YISS - it's Rick and Morty time, bitches! :D
BE PREPARED!
coolpuppy
След утрешният ден идва и отпуска. :)
Еми Окснитси
image.jpg dandelion
И в Дубай паркират по тротоарите какво знаете вие :)
dilana
ahahahahahh :D :D :D
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=886210138138481&id=...6446
-=*****=-
mitternacht
Слушам песен на Deep Forest ("Bohemian Ballet" ) със sample от песен на унгарски цигани. Баааахти добрата музикааа....
Fluxy
belushka20
Препоръчвам сериалчето, топло топло излезнало от фурната - Lucifer. :)
Peter Nikolow
CMYwN66WcAAYI2v.jpg bgdn
След Сталинград... дали скоро и 123 ще го сполети същата съдба?
Страница: 41 42 43 44 45

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата