rhea
Ох, останали сами само 40 безплатни минутки. Ужас. Сещам се че имаше някава опция от 200 общо да ги направя ан 400мин. пак към 5 номера.Трябва да питам.
NjoYko
Хора спешно търся безплатни икони.... Ако имате давайте
GeorgeSG
@n3mo, има десетки безплатни програми, има terminal, има fring, има скайп. Mac OS > Debian. Нещо друго?
GeorgeSG
@n3mo, сега в момента не е Jailbreak-нат, има няколко игрички и други програмки от безплатните в AppStore. Иначе съм много повече от доволен..