Търсене на постове: билети

The Bot
bot23
[ff123] [holivud] Билетите за концерта на Мадона на изчерпване (via Препоръчани публикации в Blog.bg) http://tinyurl.com/dl7hmr
Дацко Маринов
NjoYko
@FeelTheFear ай измъкни са е ай утре виж агитирай от твоя клас ще мина им продам билети ей !
Дацко Маринов
NjoYko
Всичко по благотворителния концерт, който организирахме аз и още 2 момчета е 6... утре вземаме постерите и билетите и почваме да продаваме и лепим :)
Теодор Георгиев
tedo92
@Soul4o остави това, видя ли цената на билетите за един ден?
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Билетите в Ирландия, за мача с България бяха по 140лв. в сектор А. Билетите в България за мача с Ирландия, в сектор А, са 15лв. Стандарти :)
Ruslan Trad
Sham
@rhea блазя ти за билетите на Хамърфол- любими са ми
Ив
rhea
Имаме си билети за Hammerfall. Чакам с нетърпение размазвацията, която ни очаква на 10 април. :))
Теодор Георгиев
tedo92
@n3mo билетите от 45 лв. за Guano Apes били разпродадени
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Доставиха ми билетите. Доволен съм :)
Емил Станчев
Emyto
@antubis и на мен ми се мотата един билети за In Flames :)
Маруш "Луци" Денчев
antubis
-75лв. за билети за In Flames и Kenny G. Ех, молам съм и меломан ще си умра :) Вече имам 5 билета, които само чакат своите дати :) Пари за хляб нямам иначе :)
Деян Димитров
blooddrunk
кой си има билети за in flames? :)
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Съобщавам на една приятелка, че билетите за Лорди за деца под 16 години е само 20лв., а тя казва: Малко късно ми го казваш :)
Mariyan
@ryna, колко пари са тия билети?
Ивелин Георгиев
h4ckY
Ей забавно се получава, имам цена за едни билети, 7 полета всъщност :) е аз трябва да познавам кое е проценти и кое е твърда цена :) мразя клиента :) :D
Страница: 12 13 14 15 16

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата