rhea
Моя човек ще има работа и няма да дойде с мен на театър. Сега не само че птрябва да си търся компания, ами и някак си трябва да взема билетите от него. Сложно
plastichen
Успях да закупя билети за KanYe, N.E.R.D и Lupe за утре. В неделя има пък Jay-Z и Mary ама не се чувствам сигурен в Оакланд.