stylius
Кликомания - новата игра в микроблогинг-а. Проследяваш линк от Едно23 към Twitter, от Twitter към Favit, от Favit към реалния постинг. Приятно кликане!
mudisoft
тая сутрин наблюдавам сравнително слаба активност на микроблогинга. да се стягате
lpetrov
ае си прайме dve34.com микроблогинг платформа за чалгаджии. за? против?
sandprince
хъх тва impulse.bg краднало идея и турнало в профилите система за микроблогинг.
KOx2
Уф, интервюираха ме от Витоша рисърч ... след 15 минутен разговор направо им препоръчах микроблогинга ... хах, а те ползвали телефоните ...