Anellya
Ако спра да спамя, значи съм се споминала. сбогом жесток свят!!!
gogata2427
Блогът на gogata2427: ~ Самите Богове не могат да се преборят с глупостта на хората. *
http://bit.ly/pKyfbt
gogata2427
Самите Богове не могат да се преборят с глупостта на хората. Айзък Азимов
gg04
"Нека вятърът плиска в лицето ни дъжд. Няма нищо по-хубаво от лошото време" - Богомил Райнов. Стигнах и до соц. шпионски романи.
FromTheInside
Мъжът е създаден, за да извърви пет километра под дъжда, за да се обади за помощ, когато колата се развали, а жената е създадена да каже "Много се бави", когато
Anellya
Мисля, че това е края!!! Сбогом жесток свят.
rups
Преди доста време си деинсталирах Chrome, защото крашваше супер често.... Сега отново си го инсталирах и с голямо разочарование забелязвам, че си крашва отново
voxy
"Ако това е така, благодаря и сбогом Димитър" коментира BBC журналист за слуха че Бербатов е напуснал Уембли преди мача
joronedelchev
"Боговете сигурно са полудели" по bTV Comedy. Навремето как сме се кефели на това филмче, не е истина, а сега изглежда трогателно нелепо.
на къде?
Aug 18 2011, 07:21