dandelion
Дето толкова се радвах, че ще работя за social entrepreneurship организация... и тук има бюрокрация и тук се краде... омръзна ми да съм най-честната...
JaG_
Доценте наш, ти който си на бюрото да се чуе твоето име, да бъде твоят подпис и тройката наша да бъде, както в книжката, така и в протокола. И прощавай за отсъс
hurmaqny
Не, аз не искам бюрото ми да е на ъгъл! И не, никой не ме пита -,-,-
blacksnoopy
При включване на лампата на бюрото ми, крушката се изтреля и ми изкара акъла. Бушон изгоря.