Търсене на постове: вила

Fluxy
belushka20
Днес толкова се бях улисала да рисувам Хълкската карикатура, че бях забравила да ям и общо взето съм на 1 сандвич,а сега си направих бруталната марулена салатъ!
Fluxy
belushka20
Иии спуках си гумата :/
BE PREPARED!
coolpuppy
Какво ще правите това лято?
Грозното Патенце
Ducky
Бях забравила какво е чувството да се събудиш и да не можеш да си мръднеш главата, защото миналата вечер си се разцепил на някакъв концерт. <3
Грозното Патенце
Snapshot_20130323_2.JPG Ducky
Обичките, които си направих току-що. Иронията е, че имам над 30 чифта обици, които сама съм си правила, а толкова рядко ги нося.
Alex Moran ™
eMkyyy
Някаква си беше направила среща на спирката и аз си чакам моята уговорка и идва при мен "здрасти ти ли си от Facebooka" ..omg.. I'm sexy and i know it (cool) .
Snoopy
blacksnoopy
@dandelion Как е апарата, снима ли
Грозното Патенце
Ducky
Има ли начин да разбера номера на някого ако той си го е скрил?
Борис Андонов
allinse7en
Как да обзаведем кухнята по правилата на Фън Шуй
http://www.kakdaobzaveda.com/fan-shuy-pravila-za-kuhnyata
Грозното Патенце
Ducky
Хахаха, бях забравила какво е да рисуваш със соев сос! После рисунката мирише толкова апетитно!!! :D :D :D
fransk Cognac
viktorkoichew
Най-вече към момичетата. Кога един мъж се унижава пред вас, това доказателство ли е за любовта му?
Боби
wpid-i_have_no_idea_what_i_m_doing.jpg Bobdweller
Така изглеждах днес по време на обучение за правилата на крикет. :D
Симона
m0nss
Бях забравила за тоя сайт, така е като си изтрия facebook и се сещам за другите социални мрежи :)
Грозното Патенце
Ducky
Заявиха ми, че пролетната ваканция ще рисувам по стените в нас. Погледнах ги и си помислих, че това са най-огромните платна на света! О.О :D
Грозното Патенце
Ducky
Снощното ми "творение"... Имайки в предвид, че съм болна и че имах температура, съм що-годе доволна от себе си :D
http://otkrovenia.com/main.php?action=show&id=296068
Страница: 8 9 10 11 12

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата