nemesys
Само аз ли останах с аватар различен от моя снимка ?!
mitternacht
Тъпото на играта е, че всеки играе според различни правила, някой дори не знае, че играе, някой е спечелил но тъй и няма да си прибере наградата, а някой е
t0m3kk
И за т'фа, че си забравила лазанята, марш в банятааааа!
Sinbg
Поп фолк певицата Славена бе забравила всичките си задръжки, свали горнището и показа малките си, но стегнати гърди на курортистите по морето:
http://sin.bg/slavena-pokaza-malki-i-stegnati-gardi-na-plaja-po-monokini
hardlady369
Бях забравила колко е гадно човек да става рано *прозяв*
mitternacht
Metelica - Anjeli *няма да рева, спокойно... поне не сега*
FromTheInside
Забравила съм какво е да се плаче. Полезно на моменти, но не и точно сега
simsy
В Confetti съм. Бях забравила колко яки места има в София <3
sown
Само при мен ли Facebook не бачка?
на мен
Sep 01 2011, 21:23да, видях ти изчанчения въпрос отново
само че ми трябва два дена сън, преди да успея да мисля разумно

Sep 01 2011, 21:25ахахаха аз даже съм забравила какво съм те питала
Sep 01 2011, 21:29