BurnX
В света на любовта има неписани правила, които трябва да се изпълняват ако не искате живота ви да се обърка тотално.Ето и кои са най-големите грешки в любовта и
http://www.izvestni.info/2011/04/e.html
hurmaqny
По дяволите света, по дяволите хората в него. Forgive my negativity. -,-
Sinbg
Ако и двамата с гаджето имате профили във Facebook, следващите редове са точно за вас. Научете няколко прости правила за влюбени в социалната мрежа:
http://sin.bg/pravila-za-dvoiki-vav-facebook
Drivingbg
Такситата – новото оръжие на КАТ срещу нарушителите April 13th, 2011 driving.bg Шофьорите, които нарушават правилата за движение по пътищата ще бъдат заснемани
http://driving.bg/
Sinbg
Ако си натурална блондинка или просто си избрала този цвят за твоя запазена марка, трябва да знаеш няколко основни правила в грима:
http://sin.bg/podhodiashiat-grim-za-blondinki
Anellya
то това почти го бях забравила. видяло се е, довечера съм на анимация.
Anellya
Някой друг да иска чай от мед, ванилия и лайка?
Anellya
Почти бях забравила колко емоционално е да се запознаваш с непознати хораъв градски транспорт, предвид факта, че когато е навалица сте тоооолкова близки!
LoveCappuchino
бях я забравила таз песничка..
podmatrix
Дори след Format SD картата ми продължава да се самоизключва :@ Идеи?
аз преди няколко дена получих за наведнъж за последните 4 месеца, до 2 седмици и аз не можех да проверявам, но сега е ОК. Иначе сметките са ми добре.
May 07 2011, 20:31даже получих фактура с кояти ми казват, че има грешка и ми намалят такстата ...а ти как 80лв...нямаш ли лимит на 50 или си го променяла? Ако не звъни и казвай,
May 07 2011, 20:32че няма начин да си ги направила ...също изчакай с плащането може и при теб да ти пратят такава фактура
May 07 2011, 20:33имам лимит, ама тва го дават общо като няколко засечки една след друга.. ще чакам фактура, пък после и молба за преизчисляване ще пускам ако трябва
May 07 2011, 20:37ако си сигурна пускай
аз понякога правя по високи сметки ама всичко си следя от телефона така че знам, че аз съм виновен а не те...дано да се оправиш и ти 
May 07 2011, 20:40