Търсене на постове: вила

zabavno7
Старица седи в люлеещ се стол, когато изведнъж се появила една вълшебн http://bit.ly/i6yybU
Snoopy
blacksnoopy
Пералнята е направила наводнение..
LiliyaDianova
Две прости правила: Правило №1: Аз винаги съм права. Правило №2: Ако сгреша, погледни Правило №1. :D
1292871169200409.gif kypidoncheto
бях забравила колко е яко да се караш с някого през 5мин. и следващите 5 все едно нищо не се е случило. ебати якототот
Александра
Alexxx
@bgdn не беше нарочно...казах на съквартирантката ми, като тръгвах за университета, да я махне, но тя май беше забравила и ми даде своята :)
BGobyava.com
bgobyava
BG Обява | Българските обяви! | Продавам вила
http://bgobyava.com/index.php?module=obyava&action=view&id=1110
Георги Цветанов
t0m3kk
Хьох, тая вечер няма да си готвя... Баба ми ми е сготвила доволка, няма да се занимавам с глупости :)
LiliyaDianova
no doubt, че сте си изкарали екстра :P а вилата къде се намира горе-долу? :) @FromTheInside
Съни
FromTheInside
@LiliyaDianova бяхме на моята вила. беше много яко :)))
Съни
FromTheInside
отивам на имен ден , а утре заминавам на вилата :)
hurmaqny
Бях забравила колко си падам по аржентинското танго. :)
Serjo
Serjo
"Мъжете имат 100 грама повече мозък от жените - там между другото се съхраняват правилата за засадата." - Дийтер Нур
LiliyaDianova
охохох, ти само стой и гледай, подготвила съм се с още бъдещи любими... *devil* :D :D @miss-impossible
шУс!
notexist
охааа.. пилешко бульонче с резен лимон. мммм... бях забравила колко е вкусно, когато си болен ^^
шУс!
notexist
@miss-impossible не си е работа. аз си бях направила ама е много гадно там :о
Страница: 28 29 30 31 32

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата